gameover
gameover
gameover
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
gameover

Oyun Daha Yeni BaşlıyoR

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
.comlu sıtemıze yonlendırılıyorsunuz lutfen bekleyınız

Hysteria Network Cok Yakında ! orta db zor ıtem adream ronark lan bır arada pathos glove usko qıbı alınma baslanqıcta verme yok ! 1705 pach setup servere ozel !!

2 posters
YazarMesaj
vasadd
çalışkan üye
çalışkan üye
vasadd

Hysteria Network Cok Yakında ! orta db zor ıtem adream ronark lan bır arada pathos glove usko qıbı alınma baslanqıcta verme yok ! 1705 pach setup servere ozel !! Empty
MesajKonu: Hysteria Network Cok Yakında ! orta db zor ıtem adream ronark lan bır arada pathos glove usko qıbı alınma baslanqıcta verme yok ! 1705 pach setup servere ozel !!   Hysteria Network Cok Yakında ! orta db zor ıtem adream ronark lan bır arada pathos glove usko qıbı alınma baslanqıcta verme yok ! 1705 pach setup servere ozel !! EmptyPtsi Ağus. 31, 2009 6:33 pm

Merhaba ko-fisrt aılesı

ben ßy_€di ve kendı serverımı kuruyorum kalıcı ve sağlam bır pvp olması ıcın yenı pachler ( servere yenı ozellık ve koruma qeldıkce pach atar ) qetırıyorum cok yakında serverımız onlıne olucak serverımızın db sı ve panel ı kendı yapımımızdır buyrun ayrıntıları

Pach 1705 olarak baslanqıc ( usko tarzı 1705 pach setup amaclı )
Her yenı yenılıkte Pach atlama
Oto Pach ( Gecıcı bır sure ıcın )
Exp orta ıtem %75 zorluk
Pathos Glove usko dakı qıbı alınmaktadır

Baslanqıcta 5m vermektedır
Para qorevlerı vardır hepsı yapıldıqında charınızda 8 qb olucaktır ( charınıza ıtem duzebılırsınız)
Potlar Sınırsız deıldır
Gateye tıklandıqında adream ve ronark land olması ( adream ve cz charların olması ıcın )
Oto qrade deıldir
Sıralamada ılk 5 clanın kolluğu yanar ılk 5 clan 1 ırktansa dıer ırk ılk 5de olmasada
sadece 1. clanının kolluğu yanar
Serverde ;
Karelıler
Dragon ( 1 adet )
H ( 2 adet )
Nazy ( 10 adet )
S ( 20 adet )
M ( 30 adet )
K ( 36 adet )

Karesizler
Dragon ( 1 adet )
H ( 2 adet )
Nazy ( 10 adet )
S ( 20 adet )
M ( 30 adet )
K ( 36 adet )

Sıralamada 100 user qosterılmektedır clanlarda 50 clan qosterılmektedır.

Item oranları

en fazla +3 olmaktadır.

+1 >>>>>>><<< %75
+2 >>>>>>><<< %50
+3 >>>>>>><<< %10

Full Plate

Ash Knight tan dusmektedır

her kutudan deıl %70 ıhtımallı +1 olarak
+2 >>>>>>><<< %95
+3 >>>>>>><<< %75
+4 >>>>>>><<< %60
+5 >>>>>>><<< %50
+6 >>>>>>><<< %40
+7 >>>>>>><<< %20
+8 >>>>>>><<< %5
+9 >>>>>>><<< %3
+10 >>>>>>><<< %0

Chıtınler

Draqon tooht skeleton ( +1 olarak dusmektedır her kutuda deıl % 50 oranlı )

+2 >>>>>>><<< %80
+3 >>>>>>><<< %70
+4 >>>>>>><<< %60
+5 >>>>>>><<< %40
+6 >>>>>>><<< %20
+7 >>>>>>><<< %10
+8 >>>>>>><<< %4
+9 >>>>>>><<< %2
+10 >>>>>>><<< %0

Sheller

Troll Troll captaın Troll warrıor Troll Saman
+1 olarak %25 ıhtımalle dusmektedır

+2 >>>>>>><<< %70
+3 >>>>>>><<< %60
+4 >>>>>>><<< %50
+5 >>>>>>><<< %40
+6 >>>>>>><<< %30
+7 >>>>>>><<< %5
+8 >>>>>>><<< %3
+9 >>>>>>><<< %1
+10 >>>>>>><<< %0

Raptor Shart Elıxır İron İnpac

Falcon dan dusmektedır
+1 olarak duser ve her kutudan deıldır %30 da bır duser

+2 >>>>>>><<< %95
+3 >>>>>>><<< %80
+4 >>>>>>><<< %70
+5 >>>>>>><<< %60
+6 >>>>>>><<< %50
+7 >>>>>>><<< %20
+8 >>>>>>><<< %5
+9 >>>>>>><<< %3
+10 >>>>>>><<< %0

Gıga tek el cıft et

Samma

+2 >>>>>>><<< %50
+3 >>>>>>><<< %40
+4 >>>>>>><<< %30
+5 >>>>>>><<< %20
+6 >>>>>>><<< %10
+7 >>>>>>><<< %5
+8 >>>>>>><<< %3
+9 >>>>>>><<< %1
+10 >>>>>>><<< %0

GERİ KALAN ITEMLERIN HEPSI USKO DAKI DROPLARINDADIR + ZORLUKLARI SOLEDIR

+2 >>>>>>><<< %95
+3 >>>>>>><<< %80
+4 >>>>>>><<< %70
+5 >>>>>>><<< %40
+6 >>>>>>><<< %30
+7 >>>>>>><<< %5
+8 >>>>>>><<< %3
+9 >>>>>>><<< %1
+10 >>>>>>><<< %0

DALGALI UZUN PELERIN ( SERVERE OZEL )
EL MORAD CASTLE VE LUFERSON CASTLE DE IRKLARIN ILK 5 CLANLARININ BAYRAKLARI ASILIDIR
MORADONDA HER IKI IRKINDA ILK 5 CLANLARININ BAYRAKLARI ASILMAKTADIR
RES ALL SAVE GIBI SIKICI SEYLER YOK HER GUN USKODAKI GIBI RES ATILMAKTADIR SAVELEMEYE GEREK YOKTUR
USKO RENKLI PELERIN VARDIR ( SERVERE OZEL )

LWL ORANLARI

35 E KADAR TEK CANAVAR TEK LWL

35 DEN SONRASI USKO DAN % 50 DAHA KOLAY DIR

USKO MORADON USKO EMC USKO LF DELOSTA DELOS SAVASINI KAZANAN CLANIN BAYRAĞI

________________________________________________________________________________________________________

Hysteria Network aılesı ıyı qunler dıler

ßy_€di
vasadd
çalışkan üye
çalışkan üye
vasadd

Hysteria Network Cok Yakında ! orta db zor ıtem adream ronark lan bır arada pathos glove usko qıbı alınma baslanqıcta verme yok ! 1705 pach setup servere ozel !! Empty
MesajKonu: Geri: Hysteria Network Cok Yakında ! orta db zor ıtem adream ronark lan bır arada pathos glove usko qıbı alınma baslanqıcta verme yok ! 1705 pach setup servere ozel !!   Hysteria Network Cok Yakında ! orta db zor ıtem adream ronark lan bır arada pathos glove usko qıbı alınma baslanqıcta verme yok ! 1705 pach setup servere ozel !! EmptyPtsi Ağus. 31, 2009 6:34 pm

konu quncel tutulursa sevınırım

eziktim noob dediniz ~ Lv kastım çekemediniz
item yoktu noob dediniz ~ item yaptım düper, hırsız, züppe dediniz
clan istedim noob dediniz almadınız ~ clan kurup kolluk yaktım ismimi kötülediniz
pot bastım noob dediniz ~ minor yaptım pedal, program dediniz
pm açtım küfür ettiniz ~ pm kapattım artist dediniz
Şimdi Size Soruyorum
Kim Kinq ? Kim Nooß ?
CoAdmiN

Ko-First administrator

Ko-First administrator
CoAdmiN

MesajKonu: Geri: Hysteria Network Cok Yakında ! orta db zor ıtem adream ronark lan bır arada pathos glove usko qıbı alınma baslanqıcta verme yok ! 1705 pach setup servere ozel !!   Hysteria Network Cok Yakında ! orta db zor ıtem adream ronark lan bır arada pathos glove usko qıbı alınma baslanqıcta verme yok ! 1705 pach setup servere ozel !! EmptyPtsi Ağus. 31, 2009 6:38 pm

teşekürler ama alemkodan vazgeçmem alemko süper
vasadd
çalışkan üye
çalışkan üye
vasadd

MesajKonu: Geri: Hysteria Network Cok Yakında ! orta db zor ıtem adream ronark lan bır arada pathos glove usko qıbı alınma baslanqıcta verme yok ! 1705 pach setup servere ozel !!   Hysteria Network Cok Yakında ! orta db zor ıtem adream ronark lan bır arada pathos glove usko qıbı alınma baslanqıcta verme yok ! 1705 pach setup servere ozel !! EmptyPtsi Ağus. 31, 2009 7:22 pm

karar sana kalmıs ben bısı dıyemem ama her zaman kapımız acık

Hysteria Network Cok Yakında ! orta db zor ıtem adream ronark lan bır arada pathos glove usko qıbı alınma baslanqıcta verme yok ! 1705 pach setup servere ozel !!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KNİGHT ONLİNE 1705 SETUP U NET I SINIRLILAR KORKMANIZA GEREK YOK SINIR GECMEZ !!
» Vadiko Online | lwl kolay item orta | soacs v7>Mrspawn v1 database|krallar seçilmedi
» 【★】İTEM KİLİTLEME USKO CZ BF KROWAZ Shelleri Ultra Shell Görme Pet Patch Pt Buq 【★】edit ßyKemaL
» VpsLi / Soacs V3 / Orta Derece / 05/09/09 / SansarKo / 188.40.255.69 :)
» Pathos Gloves